MENU
Главная » Статьи » Бизнес/Финансы/Реклама » VIP статьи [ Добавить статью ]

Як відкрити магазин Канцелярських Товарів. Канцтовари оптом.

Як відкрити магазин Канцелярських Товарів. Канцтовари оптом.

Бізнес на витратних матеріалах, якими є канцелярські товари, особливо канцтовари оптом, здатний приносити стабільний прибуток протягом всього року. Очевидно, що канцелярські товари абсолютно необхідні для роботи будь-якого підприємства, незалежно від його розміру.

На перший погляд може здатися, що основний споживач канцтоварів з магазинів - це багатомільйонна армія школярів і студентів, витрачають канцелярське приладдя у величезних обсягах, у зв'язку з чим пік продажів канцтоварів оптом припадає на період, що безпосередньо передує початку нового навчального року, чим успішно користуються підприємці, зайняті у цій сфері.

У ряді випадків це дійсно так. Однак канцелярські товари можна класифікувати на кілька видів і планувати свій бізнес, виходячи з цієї класифікації: товари для учнів, офісні приналежності, елітна канцелярська продукція та супутні товари.

За оцінками підприємців, зайнятих на ринку канцтоварів, частка продажів офісного приладдя становить понад 60%. А попит на даний вид канцелярської продукції щорічно збільшується майже на 20%. Фактична прибутковість у цьому сегменті ринку канцтоварів вище, ніж в інших.

В даний час відзначається підвищений попит на канцелярські товари наступних груп:

На продукцію високої якості - це неодмінна умова успішності будь-якого товару; На продукцію, що відрізняється функціональністю, тобто предмети, які можуть виконувати кілька функцій, наприклад, ручка-держак; На продукцію з незвичайним дизайном. Перевага споживача найчастіше віддається більш темним відтінкам; На новинки - споживач намагається вибирати предмети, раніше на ринку не представлені.

Можливі труднощі в реалізації окремих груп товару можуть виникати з різних причин: товар може бути непривабливим, здаватися старомодним або, навпаки, надто яскравим і сміливим, поєднує в собі дуже багато функцій (предмети, що поєднують в собі функції збільшувального скла і олівців тощо)

Тепер поговоримо про стартовий капітал. Тут все дуже відносно. Все буде залежати від того, наскільки великою буде ваша торгова точка, від її місця розташування, навіть від того, в якому місці ви збираєтеся відкрити свій канцелярський бізнес. Канцтовари оптом http://violex.kiev.ua .

При плануванні майбутнього бізнесу, пов'язаного з продажами канцтоварів оптом, у першу чергу необхідно подумати про організацію торгової точки, а, отже, про будівництво свого магазину або оренду відповідного приміщення. Перший варіант, звичайно, набагато більш витратний і вимагає наявності великої суми грошей, яку доведеться віддати відразу. Оренда торгової площі або цілого магазину - більш поширене рішення для торгівлі канцелярським приладдям.

Перейдемо до розмови про асортимент. Асортимент канцелярських товарів повинен бути спланований і структурований, тому що така сфера торгівлі, як канцелярські товари відрізняється різноманітними характеристиками і широким асортиментом моделей кожного виду товару. Наприклад, кулькова ручка - це один вид товару, а моделей кулькових ручок, представлених в різному дизайні та функціональності - безліч. Власникові будь-якого більш-менш великого відділу або магазину канцелярських товарів бажано мати власний склад продукції, що передбачає постійне завезення нових партій товару. Загалом, асортимент канцелярії повинен постійно поповнюватися новинками.

Пам'ятайте, що рівень продажу безпосередньо залежить від рівня компетентності продавців. Хоча канцелярські товари досить поширені, а їх використання хоча б інтуїтивно зрозуміло майже кожному, при поводженні з ними та їх класифікації існує маса нюансів. Ваші продавці повинні впевнено орієнтуватися у видах пропонованої продукції. Саме з цією метою постачальники канцелярських товарів постійно організовують тренінги по асортименту, випускаючи каталоги новинок, показуючи товар у роботі.

Всім відомо, що двигуном торгівлі вважається реклама. Варіантів рекламного просування вашого магазину може бути дуже багато. Один з них - досить дієвий - це поширення рекламних листівок серед перехожих неподалік від вашого магазину. Такий спосіб реклами найбільш ефективна на початковому етапі функціонування торгової точки: люди ще не знайомі з нею. Реклама по радіо також досить ефективна. Про ефективність реклами на телебаченні або на рекламних щитах можна міркувати дуже довго. Ясно тільки одне: чим більше коштів буде вкладено в рекламу, тим вищою буде її ефективність. Багато чого, звичайно, залежить від фірми, що надає рекламні послуги, тому намагайтеся звертатися до професіоналів і не бійтеся переплатити, - від цього залежить ваша репутація. Цим бізнес з продажу канцелярських товарів оптом нічим не відрізняється від будь-якого іншого.

Категория: VIP статьи | Добавил: seo (2013-11-13)
Просмотров: 635
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]