MENU
Главная » Статьи » Бизнес/Финансы/Реклама » VIP статьи [ Добавить статью ]

Перший раз - в перший клас. Як підготувати дитину до школи?

Перший раз - в перший клас. Як підготувати дитину до школи?

Школа зараз вже далеко не та, що раніше - сучасний світ диктує нові правила. Перш за все, необхідно зрозуміти: школа - не ясла і не гра. Це початкова сходинка у доросле життя. Дитина має бути підготовлена до свого першого етапу, щоб без втрат, зайвих переживань і сліз йти до інших рубежів.

Що повинен знати малюк і що повинен вміти при вступі до школи? На цей рахунок існує безліч суперечливих думок експертів, психологів і вчителів. Проводяться численні тести, які показують не завжди однакові результати готовності дітей до школи. Так, як же оцінити реальну підготовку майбутнього першокласника?

avto.razanira.comФахівці http://violex.kiev.ua говорять, що основним показником вважається психоемоційна зрілість першокласника. Спробуємо розшифрувати мудроване формулювання. У даному випадку, мається на увазі, що майбутній учень вже може розповісти про те, як його прізвище, ім'я та по батькові. У шестирічному віці малюк повинен знати не тільки свої ініціали, але прізвище, ім'я, по батькові своїх батьків. Так само він може вже розібратися в таких гендерних питаннях, як дівчинка він або хлопчик і ким стане, коли виросте - жінкою чи чоловіком? Для дитини шести - семи років не повинно становити труднощів розповісти про те, чи є у нього братик або сестричка і хто з них старший. Дитина вже може сказати: скільки йому років і скільки буде через рік чи два.У цьому віці малюк знає пори року та відповідає на запитання, чому він вважає саме так. Дитина вже розрізняє ранок або вечір і може відповісти на питання: коли вона вечеряє або обідає або що буває раніше - вечеря або обід. Майбутньому першокласнику обов'язково потрібно знати і вміти відповідати на запитання про те, де він живе, яка в нього домашня адреса і де працюють його батьки. Підготовленістю до школи можна вважати і вміння дитини знаходити букви в слові. Малюк повинен розрізняти голосні та приголосні букви і вміти підбирати слова на яку-небудь букву. Важливим вважається і вміння правильно користуватися ручкою або олівцем.Дитину обов'язково потрібно готувати до школи, це допоможе їй краще адаптуватися до шкільного життя. Чому деякі діти відстають від однолітків? Не підготовлені. Не завжди можливо звернути увагу на кожну дитину, а вимоги для всіх одні. Допоможіть своєму малюкові легко пройти свій перший Рубікон.

Також не малонеобхідно за декілька неділь до початку уроків скупити потрібне шкільне приладдя, так у дитини ще раніше з'явиться бажання скоріше піти до школи.

avto.razanira.com Найкраще - дітям. Цього гасла дотримуються всі батьки світу. Всі батьки хочуть купити тільки найкраще шкільне приладдя для своїх малюків. Не поспішаючи вибирають одяг, ранець, канцелярське шкільне приладдя, щоб у дитячому «храмі науки» дитині було максимально зручно і легко. Батьки праві: дуже важливо те, якою ручкою пише школяр, якою лінійкою креслить, адже якість і форма канцелярських дрібниць прямим чином впливає на його душевний стан. Бруд в зошиті, забруднені манжети із-за того, що потік стержень, зіпсують настрій будь-якій дитині. Тут вже не до відмінних оцінок. Заради свого чада ви повинні стати обачним, прискіпливим покупцем, який ні за що не придбає шкідливий або неякісний товар.

Якою повинна бути ручка?

Відправляючи дитину до школи, покладіть в його ранець правильну ручку. Вона повинна:- мати зручну для дитячої руки форму, тобто бути не надто тонкою і не дуже товстою;

- бути захищеною від ковзання завдяки гумовому обідку;- виготовлятися з легкого матеріалу, зокрема пластику (від металевих виробів дитячі пальчики швидко втомлюються);- не залишати брудних слідів, плям;- мати тонкий кінчик стрижня, щоб дитина вчилася писати красиво;- бути безшумною - не відволікати учня від навчання.Характеристики ручки для письма, безумовно, важливі при її виборі, але варто звертати увагу і на виробника. Прилавки забиті дешевим китайським товаром, який, як ви розумієте, далекий від еталону.

На завершення хочеться сказати: збираючи малюка до школи, завжди звертайте увагу на якість, а не на ціну. Адже чим якісніший товар, тим довше він буде служити вашій дитині.

Категория: VIP статьи | Добавил: seo (2013-11-13)
Просмотров: 305
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]