MENU
Главная » Статьи » Бизнес/Финансы/Реклама » VIP статьи [ Добавить статью ]

Раз, два, три, чотири, п'ять - що ж у школу нам зібрать?

Раз, два, три, чотири, п'ять - що ж у школу нам зібрать?

avto.razanira.com Швидко пролетіло дошкільне дитинство. Не за горами перший клас. Майбутній учень все частіше турбує батьків: «Коли підемо купувати портфель?» А чому тільки портфель? Купити доведеться чимало. Витрати очікуються великі. Різні друковані видання заявляють про різні суми, в які обходиться першокласник. Вони коливаються в досить широкому діапазоні. Але, ні одну з них не назвеш маленькою. Як же полегшити фінансове навантаження на батьків? Найправильніше почати готуватися заздалегідь. Цим ви зробите задоволення дитині, а собі трохи полегшите життя.

avto.razanira.com Найголовніша покупка в очах дитини, звичайно ж, портфель http://violex.kiev.ua. Цей предмет в уяві дитини чи не символ початку нового життя. В даний час різні підприємства - і вітчизняні, і зарубіжні - випускають безліч різноманітних портфелів. Як же знайти той єдиний, який потрібний вам? При купівлі портфеля зверніть увагу на його вагу - портфель повинен бути досить легким. Виконаний з легкої, але міцної синтетичної тканини, він повинен мати широкі лямки. Матеріал, з якого виконаний портфель, повинен добре митися або пратися. Зверніть увагу на нитки, якими відстрочений портфель - вони повинні бути капроновими. Якісно виконаний виріб має рівні шви, іноді подвійну строчку, тканина не вибивається з-під швів. Краще, якщо портфель буде мати кілька відділень і кишень всередині. Обов'язково перевірте блискавки - вони повинні бути дуже щільними на дотик. Зубчики блискавок повинні стояти рівно, між ними не повинно бути пробілів. Іноді портфель дарують на закінчення дитячого саду. Але, в принципі , купити його можна в будь-який час серед року.Переходимо до наповнення портфеля.

avto.razanira.com Поряд з портфелем символом шкільного життя є пенал. Яким він повинен бути? Та в принципі, будь-яким, головне, що б був зручним. Буде краще, якщо він буде виготовлений з м'якого матеріалу. Тоді він не буде створювати шум під час уроку. Не варто купувати пенал, який швидше нагадує забавну іграшку, щоб ніщо не відволікало від уроку. Як відомо в пеналі «живуть» ручки і олівці. Що саме має там «жити»? В пеналі повинні бути кулькові ручки. Досить легкі, що б руки від ручок не втомлювалися. Їх повинно бути мінімум дві. А то в першому класі вони, ці ручки, в сенсі кулькові, ламаються, губляться, і ще всякі різні непорозуміння з ними трапляються. В пеналі повинні бути олівці. Два простих і шість кольорових. Зверніть увагу, панове батьки, фломастери до цього набору відношення не мають. Фломастери - це оформлювальні приналежності. Ними можна намалювати картинку або розфарбувати сусіда по парті. А на аркуші зошита вони залишають великі розпливчасті плями. А починаючому учневі кружечки і квадратики саме у робочому зошиті розфарбовувати потрібно. Так що фломастери залиште на потім. А ще в пеналі «живуть» гумка і чинка. Речі теж дуже навіть необхідні. До них ніяких претензій. Все на ваш вибір. А ще потрібна лінійка, пластмасова або дерев'яна розміром в двадцять сантиметрів. Цим набором цілком можна обмежитися.

avto.razanira.com Зошити. На одну чверть їх зазвичай вистачає чотири: дві в клітку і стільки ж в лінійку. Зошити повинні бути тонкі, не більше 12 аркушів. З клітинами все ясно, а з лінійками можуть бути варіанти. Випускаються зошити в одну широку лінійку, широку і вузьку лінійку і в косу лінійку. Зазвичай для навчання письма використовуються зошити в широку і вузьку або в косу лінійку. Але деякі програми передбачають навчання дітей письму відразу на широкій лінійці. Так що зошити заздалегідь краще не купувати, а дочекатися зборів і з'ясувати, що саме потрібно.

avto.razanira.com До уроків малювання вимоги складніше. Навчальний курс передбачає малювання акварельними фарбами. Купуючи фарби, зверніть увагу на їх якість. В баночці вони повинні представляти однорідну масу з гладкою поверхнею. Якщо поверхня шорстка, то фарби містять багато глини. Малюнки, виконані такими фарбами , будить бляклими, а самі фарби будуть розтікатися. Пензлики для малювання аквареллю обов'язково мають бути натуральними, краще всього з білки. Для роботи акварельними фарбами необхідний якісний папір. Зазвичай батьки обмежуються тим, що купують альбом, на якому написано «Для малювання». Але для якого саме малювання. Папір таких альбомів придатний тільки для малювання олівцями. Для малювання аквареллю продаються спеціальні папки, на яких написано «Папка для акварелі». Папір в такій папці має шорстку поверхню, він добре вбирає воду. Фарби на такому папері не розтікаються, зберігають свої природні кольори.

avto.razanira.com Ну ось ми вже майже зібралися в перший клас. Залишилося приміряти парадний костюм, і щасливого шляху в нове цікаве життя!
Категория: VIP статьи | Добавил: seo (2013-08-30)
Просмотров: 425
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]